2018 йил 30 майдан 2 июнга қадар Promzona.uz компанияси Тошкентда, “Ўзэкспомарказ” кўргазмалар мажмуи ҳудудида ўтган AGROTECH EXPO-2018 қишлоқ хўжалиги кўргазмасида иштирок этди.
Экспозициямизда Россия, Беларусь, Польша, Италия, Туркиядан келтирилган энг замонавий техника, жумладан:
- комбайнлар;
- тракторлар;
- мини-тракторлар;
- ўт ўргичлар;
- пресс-йиғгичлар;
ва бошқа қишлоқ хўжалиги техникаси намойиш этилди.
Стендимизга ЎзР Бош вазири ўринбосари Н.С. Отажонов раҳбарлигидаги ҳукумат делегацияси ташриф буюрди.
Нодир Собирович қишлоқ хўжалиги техникаси бозорининг ижобий ўсиш тенденциясини, мамлакат қишлоқ хўжалиги тармоғи ривожидаги унинг муҳим ўрнини қайд этди ва дунёнинг етакчи техника ишлаб чиқарувчилари билан шериклик муносабатлари кенгайишига тилак билдирди.
AGROTECH EXPO-2018
Кўргазма меҳмонлари ўзларига ёққан техника характеристикалари билан танишиш, ўзларини қизиқтирган барча масалалар бўйича мутахассислар билан маслаҳатлашиш, олдиндан буюртма бериш, шунингдек қишлоқ хўжалиги техникаси етказиб беришга шартнома тузиш имконига эга бўлдилар.
Заместитель премьера министра РУз, Отажонов Нодир Собирович на выставке AGROTECH EXPO-2018
Кўргазмада, бошқа техникалар қаторида, Польшанинг Metal-Fach техникаси кенг намойиш этилди. Кўргазмага Польшадан ташриф буюрган шериклар менежерларимиз учун ўз техникаларидан фойдаланиш бўйича маҳорат сабоқларини ўтдилар.
Metal-Fach техникаси ассортименти ем тарқатгич, пресс-йиғгич, рулонлар ўрагич, олд юк ортгичлар учун осма жиҳозлар, шунингдек 30 дан зиёд номдаги ўрнатма жиҳозларни қамраб олади.

С 30 мая по 2 июня 2018 г. компания Promzona.uz принимала участие в сельскохозяйственной выставке AGROTECH EXPO-2018, проходившей в Ташкенте, на территории выставочного комплекса "УзЭкспоЦентр".
В нашей экспозиции демонстрировалась самая современная техника из России, Беларуси, Польши, Италии, Турции, в том числе:
- комбайны;
- тракторы;
- мини-тракторы;
- косилки;
- пресс-подборщики;
и прочая сельхозтехника.
Наш стенд посетила правительственная делегация во главе с заместителем премьера министра РУз Отажоновым Н.С.
Нодир Собирович  отметил положительную тенденцию роста рынка сельхозтехники, важную его роль для развития отрасли сельского хозяйства в стране и выразил пожелания в расширении  партнерских отношений с ведущими мировыми производителями техники.
AGROTECH EXPO-2018
Посетители выставки могли ознакомиться с характеристиками понравившейся техники, проконсультироваться со специалистами по всем интересующим вопросам, сделать предварительный заказ, а также заключить договор на поставку сельхозтехники.
Заместитель премьера министра РУз, Отажонов Нодир Собирович на выставке AGROTECH EXPO-2018
На выставке среди прочей техники была широко представлена польская техника Metal-Fach.  Прибывшие на выставку партнеры из Польши провели попутно мастер-класс по эксплуатации своей техники среди наших менеджеров.
Ассортимент техники Metal-Fach включает кормораздатчики, пресс-подборщики, обмотчики рулонов, навесное оборудование для фронтальных погрузчиков, а также сменное оборудование более 30-ти наименований.